Yhteystiedot


Tuffi Films Oy

Vanha talvitie 19 A, 5th floor
00580 Helsinki

tuffi@tuffifilms.com

0465504870


Tuottaja, ohjaaja

Elli Toivoniemi

elli@tuffifilms.com


Tuottaja

Venla Hellstedt

venla@tuffifilms.com


Linjatuottaja

Vilja Savonlahti

vilja@tuffifilms.com


Linjatuottaja

Juha Löppönen

juha@tuffifilms.com


Jälkituotantokoordinaattori

Anniina Kauttonen

anniina@tuffifilms.com


Jälkituotantokoordinaattori

Sabina Köteleki

sabina@tuffifilms.com


Tuotantopäällikkö

Roosa Tikanoja

roosa@tuffifilms.com


Ohjaaja-käsikirjoittaja

Selma Vilhunen

selma@tuffifilms.com


Käsikirjoittaja, ohjaaja

Kirsikka Saari

kirsikka@tuffifilms.com


Ohjaaja-käsikirjoittaja

Jenni Toivoniemi

jenni@tuffifilms.com


Markkinointi- ja levityspäällikkö,
Tottumiskysymys & Orkesterin edessä

Arto Heiskanen

040 591 3688

arto.heiskanen@tuffifilms.com


Festivaalilevitys,
Orkesterin edessä

Raina Films

www.rainafilms.com


Näyttelijä-ja avustajahakemukset

casting@tuffifilms.com

Työhakemukset

rekry@tuffifilms.com

Lähettäessäsi avoimen hakemuksen, lisää sähköpostiviestiin: "Annan suostumukseni sille, että vastaanottaja säilyttää tietojani yrityksen rekisterissä."