Yhteystiedot


Tuffi Films Oy

Vanha talvitie 19 A, 5th floor
00580 Helsinki

tuffi@tuffifilms.com

0400175057


Tuottaja, ohjaaja

Elli Toivoniemi

elli@tuffifilms.com


Tuottaja

Venla Hellstedt

venla@tuffifilms.com


Tuottaja

Jenni Jauri

jenni.jauri@tuffifilms.com


Tuottaja, dokumentit

Juha Löppönen

juha@tuffifilms.com


Linjatuottaja

Vilja Savonlahti

vilja@tuffifilms.com


Tuotantopäällikkö

Roosa Tikanoja

roosa@tuffifilms.com


Tuotantopäällikkö, dokumentit

Sandra Enkvist

sandra@tuffifilms.com


Tuotantokoordinaattori

Emilia Jokinen

emilia@tuffifilms.com


Jälkituotantokoordinaattori

Anniina Kauttonen

anniina@tuffifilms.com


Jälkituotantokoordinaattori

Sabina Köteleki

sabina@tuffifilms.com


Ohjaaja, käsikirjoittaja

Selma Vilhunen

selma@tuffifilms.com


Käsikirjoittaja, ohjaaja

Kirsikka Saari

kirsikka@tuffifilms.com


Ohjaaja, käsikirjoittaja

Jenni Toivoniemi

jenni@tuffifilms.com


Näyttelijä- ja avustajahakemukset

casting@tuffifilms.com

Työhakemukset

rekry@tuffifilms.com

Lähettäessäsi hakemuksen casting- tai rekry-sähköposteihin, lisääthän hakemukseesi lauseen: "Annan suostumukseni sille, että vastaanottaja säilyttää tietojani yrityksen rekisterissä roolitus- tai rekrytointitarkoituksessa yhden vuoden ajan eikä tietoja luovuteta kolmansille osapuolille."